Zapraszam Was, bardziej niż serdecznie, na piknik Tak Kocham Jeść. Spotykamy się na wrocławskiej Pergoli w pierwszy weekend sierpnia (2-4.08)

Ponad 300 miejsc warsztatowych dla małych i dużych przez trzy dni. 

Wystawcy ze smakołykami – miodami, oliwkami, ciastami, warzywami, chlebami, wędlinami, lokalnymi produktami i in. Więcej – link

Śmiało weź koc, rozgość się.

SZCZEGÓŁOWY PROGRAM – LINK

Tych wydarzeń w ramach pikniku nie warto przegapić:

Sylwia Majcher

Sylwia Majcher poprowadzi warsztat: “Nie biegnij w sobotę po ciepłe bułeczki”, czyli weekendowe śniadanie, tzw. czyszczenie lodówki Bardzo inspirujące i ciekawe spotkanie. Liczna miejsc: 20 + publiczność.

Sobota (03.08), godz. 12-14. Więcej – link

__________

Aurelia Kowalska, autorka bloga “Zajrzyj mi w talerz”

GRA SMAK – na podium jest smak, ale czy słusznie? Czy uczestnicy gry zdołają zdetronizować smak?

Gra pyszna, ale ma też swoje mroczne zakamarki. Niektóre produkty są doprawione “szczyptą” chemii? Czy gracze rozpoznają które?

To dwie godziny degustowania, zgadywania, zdobywania punktów i wygrywania. Najlepszy gracz wygra voucher na fryzjerską metamorfozę w Studio Podwika. RegioFood dowiezie regionalne produkty. Milejowe Pole warzywa. Rezerwat Jabłek soki jabłkowe ze starych odmian jabłoni. Nagroda: zaproszenia do salonu fryzjerskiego Podwika oraz ręcznie szyte torby na zakupy z firanek od TargPiast.

niedziela (04.08), w godz. 12-16 Więcej – link

__________

Kochane Dzieciaki! Takie lato w mieście to bajka. Przyjeżdża do nas Koziołek Matołek. 

_________

Planując wydarzenie wyobraziliśmy sobie rodziców, którzy w sielankowej atmosferze siedzą na kocu i podjadają smakołyki kupione od piknikowych wystawców, podczas gdy dzieci są pochłonięte zabawą. Stąd ponad 200 miejsc warsztatowych dla dzieci. Zaplanowane są one w cyklach – co godzinę inne, to oznacza, że dzieci, jeśli chcą, mogą być podrząd na kilku zajęciach.

I tak Fundacja “Życie z pasją” będzie z dziećmi: 

  • kwiaty ze starych ubrań (można też śmiało przynieść swoje)
  • recyklingowe lampiony 
  • wyplatane bransoletki 

Ekosystem podpowie dzieciom, jak być bardziej eko! i po co być eko. I tutaj dzieci będą miały wyzwania, za które będą zbierać pieczątki. Mamy 10 nagród od parku trampolin GoJump dla najbardziej aktywnych, dociekliwych i sumiennych graczy. 

No i nasz kolega przebrany za Koziołka Matołka będzie zapraszał dzieci do swojej strefy. Tam wielkie koziołkowe klocki i koziołkowa plansza. 

Grupa warsztatowa nie przekracza 15 osób. Jeśli więc chcecie mieć gwarancję, że o danej godzinie dziecko będzie w grupie, piszcie na: kocham@kochamjesc.pl lub Facebook lub Instagram.

Szczegółowy program – link