Tak kocham jeść!

Bohaterowie Kocham Jesc

Czuję ekscytację. Motyle w brzuchu. Lekką tremę i radość. Kocham jeść to miejsce, gdzie bohaterami są producenci lokalni… z całego świata. Jedzenie traktuję z kochającą powagą, uważnością i rozsądkiem. Ważna jest etykieta, smak, ale też jak jest produkowane, gdzie, przez kogo i dlaczego. To trochę mój manifest, bo rozróżnianie prawdziwego jedzenia staje się wyzwaniem.

Długo szukałam punktu zaczepienia, drogi, kierunku. Musiałam wiele spraw odkryć sama dla siebie. Być może musiałam też dorosnąć? Czuję się doroślejsza. Czuję się też spokojna, szczęśliwa, pogodzona. Największym wyzwaniem było wytrenowanie odporności, umiejętności niepoddawania się, konsekwencji, okiełznania emocji, jednocześnie nie tracąc ich. Zrozumienie jest częścią magicznej przestrzeni.

Kocham Jeść nabrało też kolorów, trochę bardziej osobistej narracji, stało się też mniej kompromisowe, ale też bardziej tolerancyjne. Jestem na misji szukania, tych którzy poświęcają swój czas na tworzenie prawdziwego jedzenia, bez dróg na skróty.

Moja dorosłość to też wiele doświadczeń związanych z wewnętrznym rozwojem, najcenniejsze lekcje dostałam od lokalnych mistrzów. I to jest temat dla Kocham Jeść. Po to, proszę, zaglądaj raz na jakiś czas, a potem często i częściej.

Magda z Kocham Jeść